Menü

Bizden Haberler

Fayans uygulaması
Dekosasyon işlerinde indirim

Fayans Modası

yesil-banyo
Her konuda olduğu gibi ev dekorasyonunun önemli bir parçası olan fayans alanında da bir moda akımı söz konusudur.

Ev dekorasyonundaki renklerin çeşitliliği, mobilyalarda kullanılan model, kumaş ve renklerin durumu hatta kılık kıyafetlerimizde yaratılan moda akımı bile fayans üreticilerinin her sene yeniledikleri ve zenginleştirdikleri koleksiyonları etkiliyor.
bej-banyo

Artık her zevke göre fayans çeşidi bulmak mümkün.
Fayansın uygulanacağı alan, nerede olduğu, büyüklüğü, kullanıcıların kimler olduğu gibi etkenler de göz önünde bulundurularak hem modern - modaya uygun hem de işlevsel alanlar yaratılabilir.granit-banyoEv, işyeri, okul, otel, cami, restorant, cafe, yazlık, kışlık, iç mekani dış mekan için fayans üreticilerinin oluşturduğu farklı koleksiyonlardan seçim yapılabilir.

Örneğin bir anaokulunun banyo fayansları ile bir resorantta kullanılacak fayanslar elbette aynı özelliklerde olmayacaktır.

Günümüz dekorasyon trendlerine göre fayans çeşitlerindeki moda akımı da değişmektedir.
Fayans renkleri, Modelleri , Ölçüleri ve uygulama alanlarına göre her zevke hitap edecek çeşitler bulmak mümkündür.Fayans Renkleri         Fayans Modelleri       Fayans Ölçüleri


ayin-konusu
İstanbul da Fayans Ustası;

İstanbul pek çok konuda imkanların ve bolluğun en üst seviyede bulunduğu bir büyük şehir.

Fayans firması telefon numarası

Sitemiz Yenileniyor

Fayanci.org sitemiz yeni tasarımı ile yayın hayatına başlamıştır. Sitemizde, firmamızın iletişim bilgilerinin yanı sıra şirketimizden haberler, resim galerileri, makaleler ve duyurular yer alacaktır.
Sizi telefonla arayalım
Alt Banner
Fayans Bu sitede yer alan tüm içerik, ürün resimleri ve metinler İlhan Fayansa aittir. Web Tasarım QAVY web tasarımı